05-506 Lesznowola
Żwirowa 39/Władysławów

+48 22 757 93 77
guitel@guitel.pl
Znajdź nas na facebooku

Koła i zestawy jezdne są pozornie prostym produktem, ale sprostanie oczekiwaniom każdego Klienta wymaga dużego doświadczenia.


Guitel Polska Sp. z o.o. jest filią Guitel Hervieu France.

Spółka powstała w maju 2000 roku, pierwsze magazyny otwarto w pobliżu Warszawy koło Piaseczna w miejscowości Lesznowola (teraz Władysławów).

Czasy kiedy Polska nie była jeszcze w Unii Europejskiej, kiedy nie było jeszcze szerokopasmowego Internetu, a telefony komórkowe ważyły kilogram – to początki firmy, która w tej chwili stanowi część francuskiej grupy CDE Blangis.

W listopadzie 2011 roku rozpoczął swoją działalność oddział Guitel w Pucku, który obsługuje rejon Polski północnej.

Swoją strategię Guitel Polska opiera aktualnie na podejściu całkowicie skierowanym na Klienta, oferując produkty o wartości dodanej oraz stosując strategię innowacyjności. Wykorzystujemy specjalistyczna wiedzę Guitel France - bezsprzeczna fachowość w zakresie produkcji, znajomość całego procesu wytwarzania poszczególnych komponentów i bogate doświadczenie na rynku usług przeładunkowych – to atuty wykorzystywane na każdym etapie rozmowy z Klientem.

Zaangażowanie całego polskiego zespołu zaowocowało umocnieniem pozycji firmy na rynku w kraju, a także w grupie CDE we Francji. Kilka osób, które podjęły ryzyko pracy z produktem, który wydawał się tak niepozorny – odniosło sukces. W roku 2020 polska filia Guitel obchodziła swoje dwudzieste urodziny. Był to czas gratulacji dla wszystkich osób, które przyczyniły się do rozwoju i ukształtowania firmy, bo przecież sukces nigdy nie jest solowy…

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w Lesznowoli i w Pucku, pomożemy Państwu dobrać odpowiedni produkt, tak aby najlepiej spełniał Państwa oczekiwania.