Poniedziałek, 18 luty 2019r.
 
 
Nasza Firma
Aktualności
Produkty
Kontakt
Formularz zamówienia

Aktualności

Witamy w serwisie Guitel Polska Sp. z o.o. !


Guitel Francja jak i Guitel Polska w roku 2012 zostały częścią Grupy BLANGIS (CDE BLANGIS) specjalizującej się w wyrobach metalowych.

Ponieważ Guitel dąży też do umocnienia swojej pozycji w produkcji kół i zestawów jezdnych w roku 2017  Grupa zakupiła spółkę HERVIEU – francuskiego producenta zestawów jezdnych i kół przemysłowych.


Poszerzenie gamy  dla profesjonalistów stawia nowe wyzwania przed całą grupą - Guitel opiera swoją aktualną strategię na podejściu całkowicie skierowanym na klienta, oferując produkty o wartości dodanej oraz stosując strategię innowacyjności. Przeniesienie produkcji do jednego zakładu produkcyjnego umożliwia dziś szybką i stabilną reakcję na potrzeby klientów.


W 2018 roku zmienimy szatę graficzną – mamy nadzieję że zaakceptują Państwo nasz nowoczesny ”look”.  Zmodernizujemy również naszą stronę internetową, o czym będziemy na bieżąco informować.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo zestawy jezdne do urządzeń transportu bliskiego, jak również specjalne zestawy jezdne do aparatur, szpitali (łóżka szpitalne, kółka z blokadami centralnymi), gastronomii, piekarni.


Zapraszamy także przedsiębiorstwa komunalne do zakupów zestawów jezdnych i kół do pojemników na odpady 1100l jak i 120 - 240l.


Oferujemy bardzo dobre ceny i szybką obsługę zamówień.Posiadamy również zestawy jezdne dla producentów  " flight cases " oraz producentów urządzeń, które wymagają doskonałej stabilności podczas manewrowania.

Zapraszamy producentów i konstruktorów do zakupów !


© Guitel 2006